500 501 131
wodna-pralnia@wp.pl

Rodzinna FIRMA AUTOMATYCZNE PRANIE DYWANÓW  powstała dla twojej wygody

jest połączeniem trzech największych zalet

  • Usługa door do door (czyli odbieramy brudne  dostarczamy czyste pranie)
  • Wykonanie profesjonalnej i rzetelnej usługi
  • Niska konkurencyjna cena

Te trzy czynniki stawiają naszą firmę na samym szczycie w śród firm świadczących usługi pralnicze dla klienta indywidualnego.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY 

i usługa door to door  czyli odbieramy z Państwa domu i odwozimy pod drzwi gotowy dywan

Odpowiedź jest prosta.

PROFESJONALNEJ USŁUGI NIE DA SIĘ WYKONAĆ U KLIENTA W 2 DNI..

Metoda, która stosujemy, czyli "AUTOMATYCZNE pranie dywanów w kąpieli na wskroś" polega na praniu runa i osnowy dywanu tzn. pierzemy zarówno z wierzchu, ale także od  spodu usuwając przy tym 100% zabrudzeń i roztoczy znajdujących się w dywanie. Uzyskując efekt nieosiągalny dla innych metod pralniczych !!!

stop

 

Dlaczego nie Karscherem?

Czyli odkurzacz piorący i szorowarka tarczowa to o wiele za mało!!!

Duża część społeczeństwa czyści dywany za pośrednictwem "fachowców", którzy wykonują to odkurzaczami piorącymi i szorowarkami. Bardzo często ze znikomą wiedzą na temat dywanów. Czyszczona jest tylko górna część włosia dywanu, natryskiwany jest płyn dywan przeszorowany maszynką i po chwili ściągany. Urządzeniem natryskowo – ssącym w rzeczywistości cały brud zostaje w środku dywanu i na jego spodzie. Co jest szkodliwe dla Ciebie i twojego portfela !! Taki dywan brudzi się znacznie szybciej.  Zdaniem klientów, którzy przeszli do naszej pralni dywanów "NA WSKROŚ" jest to tylko rozmazywanie brudu po dywanie.

TAKIM METODOM MÓWIMY STANOWCZO NIE !!!

infolinia
500 501 131